Karnisze Zasłony

Karnisze aluminiowe manualne i elektryczne na firanki i zasłony
Karnisze aluminiowe to niezawodny i estetyczny wybór do zasłon i firan. Stosowane zarówno w domach jak i hotelach, często wybierane przez architektów wnętrz. Cicha i łatwa obsługa na lata. Obsługa manualna lub za pomocą sterowania elektrycznego za pomocą pilota, z poziomu aplikacji lub systemów Smart Home.
Proponowane karnisze mogą mieć również zastosowanie na oknach narożnych ponieważ można je giąć. Posiadamy szeroki wybór karniszy różnych producentów dedykowanych do każdego stylu i każdego wnętrza. Wszystkie karnisze wykonujemy na wymiar.
Karnisze elektryczne są szczególnie przydatne do wieszania zasłon i firan na dużych wysokościach oraz dużych powierzchniach okiennych. Funkcja zdalnego sterowania zapewnia duży komfort użytkowania. Oferujemy rozwiązania zasilane 230 V AC jak i również bateryjne.
W naszej ofercie karnisze z silnikami takich producentów jak Somfy, Triq i Dts.
Sterowanie pilotem radiowym, włącznikiem na ścianie, aplikacją producenta z urządzenia mobilnego lub automatyką budynku współpracuje ze wszystkimi popularnymi systemami.
Szybki rozwój technologii w ostatnich latach sprawił, że mamy wysyp tzw. Inteligentnych domów zapewniających duży komfort mieszkania. Wiele czynności wykonywanych jest automatycznie między innymi zasłanianie i odsłanianie okien, dlatego częścią tych systemów stają się nowoczesne karnisze elektryczne. Teraz karniszem można sterować za pomocą pilota czy aplikacji na smartfonie, wiec jest to naprawdę wygodne. Wystarczy jedno kliknięcie, aby ograniczyć ilość światła wpadającego do pokoju oraz zwiększyć poziom prywatności.

Zasłony i firany to ważny element aranżacyjny, w naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne kolory, wzory zasłon i firan czołowych hurtowni tkanin. Korzystamy wyłącznie z zaufanych hurtowni tkanin jak: Margo, Spagnolo, Rad-Pol, Ozlem itp. Wszystkie zasłony i firany szyjemy na wymiar dzięki czemu zyskujecie Państwo, kompleksową usługę w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdują się tkaniny od delikatnych woali, aż po tkaniny zaciemniające i możecie liczyć na dobór odpowiedniej tkaniny i propozycję jej upięcia, tak aby finalnie całość komponowała się z wystrojem Państwa wnętrza. Z próbnikami tkanin przyjeżdżamy do Państwa domu co pozwala na harmonijne dopasowanie do pozostałego wyposażenia wnętrza. Staramy się być na bieżącą z panującymi trendami dlatego staramy się uzupełniać nasz asortyment by zadowolić każdy gust Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Realizacje i inspiracje można zobaczyć na naszym profilu FB