Rolety rzymskie – Warszawa Salon osłon okiennych

Wewnętrzne rolety rzymskie stanowią efektowną dekorację zarówno w nowoczesnych, jak i stylowo urządzonych pomieszczeniach. Rolety rzymskie na wymiar mogą również zastąpić tradycyjne zasłony, zyskujemy w ten sposób sporo miejsca w pomieszczeniu. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej lub firanowej zależy jaki chcemy uzyskać efekt zaciemnienia. Dodatkowym atutem jest ich funkcjonalność oraz łatwość utrzymania w czystości. Tkaninę w każdej chwili można łatwo zdjąć i uprać. Wyrób gotowy tworzony jest więc w oparciu o kolekcję tkanin specjalistycznych z gotowym tunelem na fiszbiny (do 160 cm szerokości) lub z tkaniny powierzonej przez Klienta. Tkaniny z gotowym tunelem mają przeszycia co 20 lub 25 cm. System standardowo jest obsługiwany za pomocą łańcuszka. Może być również z napędem elektrycznym. Za pomocą większego systemu możemy zasłonić okno o powierzchni nawet 16 m2.

 

 

 

Rolety materiałowe

Proponowane przez naszą firmę wewnętrzne rolety materiałowe na wymiar są wykonywane w kilku wersjach. Są one wygodne w użytkowaniu, można je swobodnie podnosić i opuszczać za pomocą łańcuszka. W tej chwili modne tkaniny tzw. „dzień-noc” umożliwiają szybki podgląd na to co dzieje się za oknem. Wersja rolet wolnowiszących dzięki wieszakom uniwersalnym umożliwia nam montaż do ścian, sufitów oraz we wnęce lub ramie okiennej. Wersja rolet kasetowych mini z prowadnicami jest przystosowana do montażu bezpośrednio na ramie okiennej. Występuje w wielu kolorach również drewnopodobnych, aby ułatwić dopasowanie do kolorystyki stolarki okiennej. Mamy do wyboru ponad 200 wzorów tkanin. Tkaniny mogą być gładkie i wzorzyste w bogatej kolorystyce z atestami niepalności, co daje możliwość konfiguracji zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów. Rolety pomagają stworzyć miłą atmosferę, idealnie komponując się z otoczeniem dlatego często są wykorzystywane przez architektów w aranżacji wnętrz. Mogą być również z napędem elektrycznym sterowanym bezpośrednio pilotem lub przez bardziej rozbudowane systemy np. KNX lub TaHoma.

 

 

Rolety do okien dachowych

 

 

Rolety do okien dachowych przystosowane są do okien typu: Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. Aluminiowa osłona oraz prowadnice występują w kolorach: białym, anodowanym, brązowym oraz w okleinie drewnopodobnej. System „multi stop” pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

 

 

 

 

 

Rolety wielkoformatowe

 

System rolet tkaninowych występujący w wersji kasetowej i wolnowiszącej, przeznaczony do większych gabarytowo okien (do szerokości 350 cm). System kasetowy może być opcjonalnie wyposażony w prowadnice, co pozwala na uzyskanie prawie 100% zaciemnienia wnętrza. Rolety wielkoformatowe mogą spełniać również funkcję ekranu kina domowego. Standardowo wykonywany jest tylko z napędem elektrycznym 230V AC.

Rolety zewnętrzne

 

 

Rolety zewnętrzne to najbardziej skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi, a także zimnem. Chronią również szyby okienne przed uszkodzeniem, ponieważ montowane są na zewnątrz budynku do muru lub we wnęce okiennej. Obsługa i sterowanie odbywa się ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego 230V AC.

 

 

 

 

Oferujemy także żaluzje drewniane i aluminiowe