Moskitiery

Moskitiera ramkowa przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie Moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profil Moskitiery wykonany jest z aluminium.
Zalety systemu: • brak zaciemnienia w otworze mocującym, • siatka odporna jest na zróżnicowane warunki atmosferyczne, • możliwość montażu w wielu profilach okiennych (profile standardowe, półzlicowane, zlicowane).

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach z zamknięciem magnetycznym stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili usztywnionych z poprzeczką w środku lub bez. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z bardzo mocnego włókna koloru popielatego lub czarnego.
Zalety systemu: • montaż na ramie lub na ścianie (zasłonięcie wnęki drzwiowej), • możliwość wstawienia panelu wzmacniającego w postaci płyty lub poprzeczki, • w standardzie: zawiasy ze sprężyną (samozamykacz).

Moskitiery plisowane drzwiowe sprawdzają się jako zabezpieczenie przejść tarasowych. Przesuwanie pozwala zablokować system w dowolnym miejscu. Montowane są we wnęce lub na ramie okna. Wersję plisowaną można wykorzystać nawet przy szerokich przestrzeniach okiennych – zachowuje łatwość i płynność w obsłudze.

Moskitiery rolowane tarasowe i okienne wyposażone są w wysokiej klasy mechanizm sprężynowy i prowadnice. Ich osłonę można w bardzo wygodny i szybki sposób rozwijać lub zwijać do kasety.

MOSKITIERA JEST JAK DOBRY OCHRONIARZ PILNUJE I NIE PRZEPUSZCZA.